תַפרִיט
העגלה שלך
עבור למצב מסך רוחב לנוחיות גלישה וקריאה במסך טלפון ומחשב לוח

יומן הרשת של צבייה פרנקפורט RSS Feed

04 Mar עוגיות טחינה חופשיות מגלוטן
Zvia_Frankfurt 0 32
עוגיות טחינה חופשיות מגלוטןעוגיות טחינה חופשיות מגלוטן פשוטות וקלות להכנהמתכון 1:קמח טפיוקה, קמח קינואה, קמח תפוחי אדמהמתכון 2:קמח אורז, קמח קינואה, קמח קוקוסמתכון 1:חמרים וכמויות:7 כפ..
27 Feb עוגיות טחינה - קמח חיטה
26 Feb החתול משתין על המצעים
Zvia_Frankfurt 0 368
 החתול משתין על המצעיםיומן הבראה: החתול משתין על המצעים, אבנים בכליות, ג’יארדיהדצמבר 2022, דירת-גן פנויה להשכרה. בזמן הארקה בבוסתן ראתה  גור חתולים. לעוד מעברי פתח את 2 הקישורים לעיל.כן/לא ה..
18 Jan יומן הבראה - שבוע 2, 3 ו-4: פחד מזיק? היה השופט
Zvia_Frankfurt 0 303
יומן הבראה - שבוע 2, 3 ו-4: גם פחד  מזיק ? היה השופט טיפול שורש וניתוח (רוחניים)מאשר, מזין, מחזק, מנחם, מספק, מעודד, מעצים, מעשיר, מרומם, משיב רוח ושמחה?שבוע 2 (ירח מתמלא למלא ומתחיל להחסיר):..
02 Jan יומן הבראה - שבוע 1: כעס מזיק - אמת או מס שפתיים
Zvia_Frankfurt 0 410
יומן הבראה - שבוע 1: כעס מזיק - אמת או מס שפתיים? טיפול שורש וניתוח (רוחניים)טיפול שורש וניתוח (רוחניים) מבטיחים ושומרים רחוק גם את רופא/ת השינייםשבוע 1 (ירח מתמלא)מעברה:מבית יולדות לבית ת..
18 Jul פריצת גבולות - פני מיומנות ביצוע בתחום אופנת ביטול הטבע והשמדת פני האנושות
Zvia_Frankfurt 0 105
 פריצת גבולות - פני מיומנות ביצוע בתחום ביטול הטבע והשמדת פני האנושותפריצת גבולות היא לנצח את עצמי ועל המקהלה והתזמורת בחיי ובעולמי הרגשי והרוחני פריצת דרךשבת בבוקר יום יפה, בהאזנה לתכנית מ..
12 Jul פיצוץ גרעיני - התנהגות והתנהלות
Zvia_Frankfurt 0 38
תודה לפרסום בקבוצת שפויים ב... תרגום3 השלבים להתגוננות מקרינה גרעינית, כפי שפורסמו לחיים בניו יורק, ארה"ב: ותוספת שלירדיד אלומיניום ידוע כחוסם מעבר קרינה.להגנה מקרינה אפשר:לאטום, למש..
07 Jul סרהפפטאז טבעי להבראה מזיהום - גם של חתול
Zvia_Frankfurt 0 426
סרהפפטאז טבעי להבראה מזיהום - גם של חתולטיפול בחתול עם סרהפפטאז טבעי להבראהמרכיבים:סרהפפטאז טבעי.   בלי או עם חמאה מתוצרת פינלנד*.    חזה עוף או כבד עוף.אופן ההכנה: בלי חמאה: לפתוח כמוסת ..
01 Jul חמיטת כוסמת ירוקה פשוטה וקלה להכנה
Zvia_Frankfurt 0 92
חמיטת כוסמת ירוקה פשוטה וקלה להכנהכוסמת ירוקה חלבון מלא ופחממה חופשיה מגלוטןתודה לד"ר גיל יוסף שחרמרכיבים:כוסמת ירוקה,מים, שמן זית מכבישה קרה: כ-50-30 מ"ללכל כ-700 מ"ל כוסמת ירוקה מונבטת.תב..
29 Jun כרוב כבוש
Zvia_Frankfurt 0 44
 כרוב לבן כבוש      לבריאות מערכת עיכול*       תודה לעופר ורדי, כלנית אושפיז       מרכיבים:         1 כרוב לבן,         1 בצל קטן - לבן או סגול,         1 גזר - קטן         1 מלפפון..
19 Jun דלק-ת - זוית ראיה חדשה
Zvia_Frankfurt 0 581
דלק-ת  - זוית ראיה חדשהדלקת נגרמת מדֶלֶק שְׂדַּחַף פַּחַד דָחַק לפִּינָה,  במקום שיזרום בקו ישר של קנה אחד של אמונה בוראת גור-ל יוצרת סוף מעשה במחשבה תחילה.(אביב 2007, קיץ 2022, צבייה פרנ..
25 Apr איך לרקוח תרופה מתוצרת בית טבעית: הידרוכלורוקווין - HCQ
Zvia_Frankfurt 0 86
איך להכין תרופה מתוצרת בית טבעית:  הידרוקסיכלורוקווין - כינין - HCQ מתכון לתרופה מתוצרת בית ואיך להכין תרופה מתוצרת ביתבוקר טוב יום שני פעמים כי טובהתחיל עם פתיחת קבוצת "עינא פיקחא".צפיה בסרט ב..
מציג 1 כדי 12 של 25 (3 עמודים