תַפרִיט
העגלה שלך
עבור למצב מסך רוחב לנוחיות גלישה וקריאה במסך טלפון ומחשב לוח

יומן הרשת של צבייה פרנקפורט RSS Feed

18 Jul פריצת גבולות - פני מיומנות ביצוע בתחום אופנת ביטול הטבע והשמדת פני האנושות
Zvia_Frankfurt 0 92
 פריצת גבולות - פני מיומנות ביצוע בתחום ביטול הטבע והשמדת פני האנושותפריצת גבולות היא לנצח את עצמי ועל המקהלה והתזמורת בחיי ובעולמי הרגשי והרוחני פריצת דרךשבת בבוקר יום יפה, בהאזנה לתכנית מ..
12 Jul פיצוץ גרעיני - התנהגות והתנהלות
Zvia_Frankfurt 0 27
תודה לפרסום בקבוצת שפויים ב... תרגום3 השלבים להתגוננות מקרינה גרעינית, כפי שפורסמו לחיים בניו יורק, ארה"ב: ותוספת שלירדיד אלומיניום ידוע כחוסם מעבר קרינה.להגנה מקרינה אפשר:לאטום, למש..
07 Jul סרהפפטאז טבעי להבראה מזיהום - גם של חתול
Zvia_Frankfurt 0 386
סרהפפטאז טבעי להבראה מזיהום - גם של חתולטיפול בחתול עם סרהפפטאז טבעי להבראהמרכיבים:סרהפפטאז טבעי.   בלי או עם חמאה מתוצרת פינלנד*.    חזה עוף או כבד עוף.אופן ההכנה: בלי חמאה: לפתוח כמוסת ..
01 Jul חמיטת כוסמת ירוקה פשוטה וקלה להכנה
Zvia_Frankfurt 0 78
חמיטת כוסמת ירוקה פשוטה וקלה להכנהכוסמת ירוקה חלבון מלא ופחממה חופשיה מגלוטןתודה לד"ר גיל יוסף שחרמרכיבים:כוסמת ירוקה,מים, שמן זית מכבישה קרה: כ-50-30 מ"ללכל כ-700 מ"ל כוסמת ירוקה מונבטת.תב..
29 Jun כרוב כבוש
Zvia_Frankfurt 0 38
 כרוב לבן כבוש      לבריאות מערכת עיכול*       תודה לעופר ורדי, כלנית אושפיז       מרכיבים:         1 כרוב לבן,         1 בצל קטן - לבן או סגול,         1 גזר - קטן         1 מלפפון..
19 Jun דלק-ת - זוית ראיה חדשה
Zvia_Frankfurt 0 534
דלק-ת  - זוית ראיה חדשהדלקת נגרמת מדֶלֶק שְׂדַּחַף פַּחַד דָחַק לפִּינָה,  במקום שיזרום בקו ישר של קנה אחד של אמונה בוראת גור-ל יוצרת סוף מעשה במחשבה תחילה.(אביב 2007, קיץ 2022, צבייה פרנ..
25 Apr איך לרקוח תרופה מתוצרת בית טבעית: הידרוכלורוקווין - HCQ
Zvia_Frankfurt 0 72
איך להכין תרופה מתוצרת בית טבעית:  הידרוקסיכלורוקווין - כינין - HCQ מתכון לתרופה מתוצרת בית ואיך להכין תרופה מתוצרת ביתבוקר טוב יום שני פעמים כי טובהתחיל עם פתיחת קבוצת "עינא פיקחא".צפיה בסרט ב..
20 Apr סוד ההצלחה בחיים
Zvia_Frankfurt 0 163
סוד ההצלחה בחייםמשהו על סוד ההצלחה בחיים וניסיון                                                           ניסיוןבוקר טוב יום רביעי ארבע פעמים כי טוב התחיל באנחת רוווחה, הכרת טובה ונשיאת תוד..
18 Apr איך להצליח בחיים לעשות אחרת
Zvia_Frankfurt 0 121
  איך להצליח בחיים לעשות אחרתאיך להצליח בחיים לעשות אחרת ומפתחות לחייםמפתחות לחייםיש לכל אחד ולכל אחת מאיתנו. עם אילו מפתחות לחיים אני פותח לעצמי את החיים? המפתחות לחיים שלי דאגה, חשש אולי ספ..
13 Apr איך להצליח בחיים
Zvia_Frankfurt 0 383
איך להצליח בחיים? אני מצליחה עם אוש"ר*להצליח בחיים עם אוש"ר זה להצליח בגדול הדימוי העצמי שלי, ראייתי ותפיסתי את עצמי הם שאני אחד שנוחל הצלחה או כשלון?אוש"ר: אמת, ודאות, שלמות, רצוןנחל הצלחה..
12 Apr לחיות באהבת-אמת
Zvia_Frankfurt 0 99
לחיות באהבת-אמתלחיות באהבת-אמת זה לחיות אבל אחרתבאיזו דרך, איך לחיות?   לחיות באותה הדרך שבה אני    הולך וחי עד היום - כבעבר    (כמו בתמונה, כמו שאני חי עד    עכשיו) מרגיש לי נעי..
10 Apr אהבה עצמית ואנוכיות (אגואיזם)
Zvia_Frankfurt 0 112
אהבה עצמית ואנוכיות (אגואיזם)לאהוב את החיים ולטפח אהבה עצמיתמבקש אהבה עצמית? לאהוב את החיים? איך לאהוב את עצמי? ללמוד לאהוב את עצמך? לקרוא משהו על אהבה עצמית?משהו על אהבה עצמיתאהבה עצמית אינה ..
מציג 1 כדי 12 של 20 (2 עמודים